| Ramo137 a întrebat:

De vreo 4 ani tot imi trosneste soldul. cand merg, cand ma aplec in stanga, dreapta, cand fac genoflexiuni si abdomene, bricege, cand ma intind dupa ce m-am sculat etc. nu ma doare nimica doar aud si simt cum imi trosneste, se aude tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lyndsey a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie acest lucru in copilarie.Am mers la medic si am aflat ca acest lucru se datoreaza lipsei de calciu din oase. Te sfatuiesc sa iti cumperi Calciu de la farmacie daca vrei sa nu se mai auda acel "zgomot" :*.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lyndsey):

Tu inca esti copil.

| Ramo137 explică (pentru anonim_4396):

Cum adica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ramo137):

Nu tu, ci @Lyndsey.Pun pariu ca a copiat raspunsul de undeva.

| Ramo137 explică (pentru anonim_4396):

Aa, ok

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ramo137):

happy

6 răspunsuri:
| SweeTThing95 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie cu cotul.De obicei cand fac skandenberg cum o fortez un pic pusca o data iar apoi nu mai am probleme.Nu stiu daca e o chestie grava dar pe mine nu ma deranjeaza