| anonim_4396 a întrebat:

De vreo două săptămâni am mereu dureri de cap în zona frunții și tâmplelor. De la ce poate fi? Oare ar trebui să consult un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Verifica sa nu iti iese vreo măsea de minte. Am pățit la fel.

| Speranta12 a răspuns:

Redu timpul petrecut in fata calculatorului si a telefonului.

| Speranta12 a răspuns:

"You often feel tired, not because you've done too much, but because you've done too little of what sparks a light in you."

| Denisa0954 a răspuns:

Ar trebui. Poate ai vreo problema oftalmologica, Si din cauza ochilor sa te doară capul

| TristanTzara a răspuns:

E posibil și să te fi tras curentul, dar dacă nu ai motive să crezi asta, ar fi bine să consulți doctorul.

| Ager1977 a răspuns:

Probleme cu ochii! Consulta un medic! vreau fundă te rog!