| Done_Mihai_1994 a întrebat:

De ce mă scol intotdeauna obosit? Ce sfaturi îmi dați sa nu mă mai simt obosit mereu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stefiiii3 a răspuns:

Bea doua pahare de apa rece si clateste-te cu apa rece pe fata.
Daca te simti toata ziua...iti recomand jumatate de ora de sport dimineata, te va inviora si vei putea avea energie restul zilei.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să obosești ziua așa de tare, încât să pici din picoare seara, când pui capul pe perină. Așa nu o să te mai călărească dracii noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai probleme de dormit