| Xtreme554 a întrebat:

Deci : a inceput sa mi iasa ca niste piscaturi de tantari mici, pe corp. am la incheieturi, pana si in palma, pe burta, pe brate, si cam atat. Vi s-a mai intamplat? stiti ce ar putea fi? Deci sunt niste bubite mici, sub forma de muscatura de tantar, care ma mananca foarte tare. Unele sunt chiar mari care dor.straight face ( NU, NU AM RAIE) e exclusa varianta asta nu ma irita nimic, nu am nicio alergie la nimic, si nici purici nu am.straight face help me.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Mergi la un doctor, poate sa fie alergie la ceva care dai pe piele, o dermatita sau o intoxicatie alimentara.

| Andr3y007 a răspuns:

S-ar putea sa ai varsat de vant

| XxHAOSxX a răspuns:

Du-te la un dermatolog

| CostelCapac a răspuns:

Felicitari, ai varsat de vant big grin las ca trece, doar nu uita : NU TE SCARPINA laughing

| roxana17rxx a răspuns:

Poate ai varsat de vant/pojarel ceva