| intrebatoarea69 a întrebat:

Deci, acum 3 ani mi-am facut o gaura intre cei doi dinti din fata. Sincer nu stiu de ce nu m-am dus la dentist in tot timpul acesta, am observat ca mi s-a format si o carie deci am inceput sa ma ingrijorez. Planuiesc sa ma duc la dentist cat mai curand dar, imi poate da cineva un pret estimativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

In jur de 300 de lei ar fi plombarea: manopera si material. Acum gasesti si mai scump, si poate si mai ieftin. Dar nu recomand nici pe unul si nici pe celalalt.

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Între 100-250 lei