| anonim_4396 a întrebat:

Deci am 18 ani si am 1.75m si 93 de kg, daca slabesc o sa dispara grasimea de la penis si o sa fie mai mare in lungime? Momentan am 75 de kg si penisul de 10-11 cm.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Penisul tau nu o sa isi schimbe marimea. Poti sa iti injectezi colagen si o sa fie mai mare pentru o perioadă.

| Marjanovic_Alexandru_1998 a răspuns:

Salut! Fizic n-o sa fie mai mare, o sa pară mai mare si o sa fie mai folositoare, intrucat scapi de burta, de greutate si de grasimea de la baza penisului.

| Alanonimdepetpu a răspuns (pentru Marjanovic_Alexandru_1998):

Ma refer, nu e astupata sub grasime? Are doar 10cm si speram sa ajung la 16 sau 15 dupa ce slabesc, am un strat la baza de grasime si altii nu au asa.

| Marjanovic_Alexandru_1998 a răspuns (pentru Alanonimdepetpu):

Parerea mea e ca poti castiga maxim 2-3 cm.

| relian a răspuns:

Sigur scula creste direct proportional cu scaderea in greutate, o sa tio faci de 25 cm daca ajungi la 25 de kg, o sa fii tot numai scula laughing mori cand citesti asemenea intrebari.

| RAY a răspuns:

Tu o sa renunti la kg alea ca esti obez gradul 1 si te paste alte boli inclusiv lipsa eretiei