| LosTica a întrebat:

Deci am o intrebare m-am apucat de fumat de vreo luna si fumez sa zicem din 2 in 2 zile cate 1 tigara cat de mult ma afecteaza acest lucru? si da as vrea sa ma las, dar totusi mai vin tovarasi pe la mine si na.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| asdasdsada a răspuns:

NU te afecteaza deloc fumeaza linistit

6 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Fiecare tigara pe care o fumezi te afecteaza. Cat despre "si na", nu mi se pare nimic relevant. Deciziile care privesc sanatatea ta trebuie sa nu fie influentate de anturaj.

| Anonymus314 a răspuns:

Si na ce?,omg, daca te iei dupa toti tampitii e logic, incearca d-alea plasturi de la reclama.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

You are Lost.

| Ghost a răspuns:

Ehe bun venit pe planeta noastra

| dragonuaka47 a răspuns:

Stai calm ca 1 tigara la 2 zile nu are asa mare impact, eu bag 1-2 pachete de tigari pe zi, fumeaza dar rar asa la ocazie caterinca, dar daca te corup "prieteni" asa de usor la tigara ce ai sa faci cand o sa ai anturaje mai "avansate"o sa cauti cum sa te lasi de prafuri?

| LosTica explică:

Pai na vin tovarasi nu poti sai refuzi... o ocazie nu trebuie irosita. deci cam cat ma afecteaza 1 tigara cam la 2 zile?