| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema cine ma poate ajunta :-s vreau sa slabesc da` nu pot tine un program din kuza ca sunt la scoala deci n pot mank la ore fixe...:-s funda :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 32nelenya a răspuns:

Ca sa slabesti ai nevoie de multa miscare sport, dans, etc! evita cat poti dulciurile si gasimile. nu manca seara dupa ora 18 (eventual un fruct daca ati este foame)! multa bafta.si fundita!

3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Este foarte simplu sa slabesti daca ai rabdare si faci miscare cel putin 45 de minute pe zi. Iti recomand aceste site http://www.divahair.ro/diete_si_slabire pentru cele mai eficiente sfaturi legate de diete si sanatate. Spor sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu minca decit o data in zi seara si ai sa vezi eu am slabit 17 kg in doua luni

| crisgently a răspuns:

Consulta un nutritionist