| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema de câteva zile.Pai,eu cum n-am avut niciodată mătreață se pare că am făcut, dar nu prea știu cauza și cel mai enervant e pielea capului este afectată și mai face coaja, iar în cel mai rău caz se fac rani + că zici că am fulgi in par.Am început să mă spăl cu head and shoulders cu lămâie pentru par mai gras in speranța ca va trece. Aveți remedii/ceva împotriva acesteia.As avea nevoie foarte mult de recomandări pentru că nu mai știu ce să fac și nu mai suport mătreata din cauza că îmi dă un disconfort. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Încearcă Nivea Antidandruff, la mine a funcționat perfect
Dacă nu apare nicio îmbunătățire, ia-ți Nizoral din farmacie
http://consultadoctorul.ro/n/nizoral-2-sampon/