| Nicoleoficial a întrebat:

Deci aseară pe la ora 23 m-am dus la culcare. Cred că am dormit vreo 30 de minute și m-am trezit brusc din cauza unui coșmar cu câinele meu (alaltăieri l-am luat) și mi-a venit să vomite. M-am dus iar la culcare și s-a întâmplat la fel, același vis și o stare de agitație. Am vrut să iau un calmant dar nu aveam și mi-am făcut un ceai și m-am potolit de cât. Am uitat să zic că tremuram rău.
Oare ce am avut? Acum când m-am trezit tot mă doare burta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Cosmarurile pot aparea atunci cand iti este rau. Probabil o afectiune gastrica din moment ce te doare burta. Tine regim azi si ai grija ce mananci cateva zile

| ancaval a răspuns:

Și la medic nu vrei să mergi, corect? Rău destul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformuleaza întrebarea dacă vrei să primești răspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înțeleg... întrebarea este despre faptul că ai avut un coșmar dubios?

| Carolina1972 a răspuns:

Ti-as raspunde dar am citit de 2 ori si tot nu inteleg ce zici acolo...

| mrpom a răspuns:

Intrebarea ta nu are sens

| Nicoleoficial explică:

TPU a pus "? " Nu eu?