| SSis a întrebat:

Deci chiar nu mai suport chestia asta... incep sa ma enervez foarte tare am 15 ani 1.71 sunt slabut chiar nu mai stiu ce sa fac sa ma ingras... nu-mi place de mine de cum arathappy m-am gandit sa iau proteinehappy de la sala Chiar nu stiu cum sa ma ingras fara sa imi stric corpu de mancat mananc dar cat pot sa mananc?straight face deja m-am scarbit de tot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Lasă că nu-i nicio problemă oh go on Decât obez, mai bine slab. happy

| Derye a răspuns:

Ne spui cate kg ai? Daca ai 55-60 e aproape bine. Daca nu ai probleme de estetica (adica sa fii prea slab, maini slabe and stuff) iti zic sa ramai asa cum esti. Daca, totusi, ai astfel de probleme, ingrasa'te.
Cum te ingrasi. Hmmmm, simplu. Renunti la sport. Majoritatea meselor tale sa fie dupa ora 18.

| crazygirlyo a răspuns:

Da, stai linistit. unii nu stiu cum sa mai slabeasca tin regimuri si alte prosti! bucura-te ca esti asa, iti spun din propria experienta ca daca ti-a zis cineva prea slab de fapt e putin cam invidioswinking. deci stai chill, mananca ce vrei si bucura-te ca esti asa!

| Alinaka a răspuns:

Cred ca intre timp ai reusit sa pui cateva kg, au trecut ceva ani, poate vii cu un feedback, pentru cei ce vor sa foloseasca proteina, recomand un gainer de genu https://www.culturism.net/gainere/weider-mega-mass-4000-7kg.html ca si supliment alimentar.

| linutza a răspuns:

Cind o sa fii macar cu an mai mare. vei intelege ca fetele iubesc asa tipaj de baieti. mie una imi place. las-o balta ca totul se va schimba cu timpul ai grija de tine pupici