| LupusDei1993 a întrebat:

Deci repet intrebarea de muult mai devreme:
Cum pot rezolva durerea la organul meu genital masculin, daca a avut o sonda urinara scoasa cu forta acum ceva ani?
Si nu, nu mai vreau medici ca am fost la cativa si mno, "pielea organului", nu m-au ajutat cu absolut nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ale5184 a răspuns:

Crezi ca stie cineva de aici, daca nici majoritatea doctorilor nu stiu? Incearca sa cauti pe cineva care te poate ajuta. Intreaba pe forumurile medicale. Cauta pe google. Iti va raspunde direct un doctor

| Bizon95 a răspuns:

1. INCETEAZA sa dai idei doctorilor, oricat de mult ai crede tu in ideea respectiva, marea majoritate a oamenilor (nu numai doctorii) cand nu au "chef" sa isi faca treaba se reped cu dintii in ideea oferita de tine si nu o mai lasa, asa ca numai tampenii or sa faca
2. mai ales ca ideea ta e absurda!
dupa "ceva ani" sonda aia urinara nu mai are nici o treaba, ai o problema acolo care trebuie diagnosticata corect

asa ca

DUTE LA UN DOCTOR NOU, si nu ii mai spune decat ca ai dureri, nu mai sugera in nici un fel "de ce", si lasa-l sa gaseasca singur diagnosticul

| LupusDei1993 explică (pentru Bizon95):

Ma feresc de doctori ca dracu de tamaie

| Bizon95 a răspuns (pentru LupusDei1993):

Te inteleg, dar... nu prea ai alta solutie!