| CiorbaDeCartofi a întrebat:

Deci...sunt atat de trist si deprimat incat imi vine sa ma spanzur, ce sa ma fac? Nu mai am nici o bucurie in viața...cui sa ii zic, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La Dedeman se vinde frânghie groasă.
Drum bun, și nu uita să iei săpun,
Că funie găsești pe drum,
Drum bun.
Miroși de la distanță a troll.

| Andreeush a răspuns:

Și ai impresia că rezolvi ceva dacă te sinucizi?

| Donsavas a răspuns:

Mergi la un psihiatru! Este medic si poate trata bolile nervoase, bazate pe stres si probleme emotionale.

| Anonimaams a răspuns:

Nu vreau sa par nesimțita sau ceva, dar eu personal, prin sinucidere înțeleg lașitate. Ceea ce tu ai putea face in momentul de fata, este sa consulți un psiholog. Pentru ca cu acesta poți sa ți povestești toată viața știind ca ceea ce ii zici, va rămâne acolo, plus ca iti da sfaturi chiar bune. Eu nu am nicio problema de genu, dar merg săptămânal la psiholog, consider ca e un lucru chiar fain care te eliberează de anumite probleme și te încurajez sa mergi și tu.

| CristianMNSC555 a răspuns:

Ba frate daca te spanzuri nu rezolvi nimic. Mai bine incearca sa spui tuturor ce simti si ce te deranjeaza fara nicio rusine. cati ani ai? spune-mi ce nu iti convine