| Skul_Mega_1980 a întrebat:

Dedate ori ascult muzica horror imi vine sa o omor pe o fata care ma enervează e vreo problemă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Nevoile astea maniacale se pot tine sub control cu medicatie psihiatrica. Daca vrei sa si rezolvi problema, discuta cu un consilier in dezvoltare personala. Oricum, nu ti ar recomanda sa te mai gandesti la lucruri macabre. Cei care nu se controleaza sunt izolati. Eu zic ca e mai bine sa te tratezi si sa ti vezi de viata linistit decat sa ajungi pe la puscarie pentru niste nevoi ce pot fi eliminate in libertate.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Da. Asculta si tu muzica religioasa sa vezi ce simtiwinking

| Skul_Mega_1980 explică (pentru flixbuster):

Mie nu îmi plac muzicile religioase si apoid daca le ascult invite so o omor si mai tare
P.S am încercat aia s-a intamplat