| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Deodata mi se aude o unda in urechi ca si cum ar veni din cap, ce poate fi? Ca un tiuit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Alarma in caz de dezastre.

| tehno125482 a răspuns:

Ar putea fi de la tensiune.
du-te la medic!

| Viitorulapropiat a răspuns:

Ar putea fi de la tensiune

| Ali_Alin_1985 a răspuns:

E de la tensiunea mare si mie mi sa intamplat.Aseazate undeva si stai cateva minute, nu e nimic grav dar daca vrei sa fi sigur du-te la un doctor dar si eu am patit si nu a fost nevoie de un doctor.

| NoFrauds a răspuns:

Ti s-a ridicat tensiunea brusc, lucru care produce un fel de tiuitura. Stai calm, nu e nicio problema.