| Nicula0i a întrebat:

Descriere:
Buna ziua, am 18 ani, pot decalota penisul in stare flasca dar cand " este sculata" nu pot decat pe jumatate, rudele imi zic ca dupa primul act sexual îl voi putea decalota si in stare "sculata"(avand in vedere ca sunt inca virgin). Îmi puteti da un sfat va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stare flască nu fleasca, trebuie sa mergi la un urolog sau ai nevoie de gel lubrifiant cu care dupa ce o decalotezi o ungi cu cremă sau lubrifiant ca sa poti trage pielea si sa decoperi glandul capul, este nevoie de timp si rudele nu ti au spus bine, daca tu nu esti obisnuit sa o decalotezi zilnic sa o speli degeaba crezi ca la primul contact sexual se va rezolva, te va durea si pe tine si pe fata cu care vei face sex deoarece nu ai experiență.