| julie_jules a întrebat:

Din cauza muncii in fiecare seara ajung sa adorm la ore diferite, insa programul asta nu e un program si nu reusesc mereu sa adorm. Ce sa fac? Uneori ajung la 10, la 11 sau la 12 si cum depasesc ora 11 deja trebuie sa stau cateva ore ca sa ma ia somnul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Stai pe vreun device inainte de culcare?

| Michaeel a răspuns:

Cred ca ai insomnie. Daca vi asa de tarziu de la munca ar trebui sa fi rupt de oboseala si sa adormi imediat.