| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza mereu am pofta de somn si ma simt obosit cu toate ca dorm foarte mult? de obicei ma culc la ora 00:00 si ma scol aproximativ pe la 11 dar totusi in cursul zilei ma trage somnul care poate fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

E simplu, organizsmul se odihneste cel mai bine pana in ora 00

| Luminou a răspuns:

Am avut aceeasi problema, cand m-am dus la doctor docturoul mi-a spus ca orice om se odihneste cel mai bine intre orele 21:00-23:00 si ca daca nu le dormi vom fi mereu obositi oricat dormim.Incearca si tu cateva nopti.

| EmoZack13 a răspuns:

Lipsa de preocupatie, prea multe tigari laughing