| Angelindeed a întrebat:

Din ce cauza pot tremura mainile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Agitatie, cofeina sau poate sa fie lipsa de calciu/magneziu recomand sa-ti faci niste analize

| aXy99 a răspuns:

Mie-mi tremura tot timpul, nu am gasit cauza inca.

Iti tremura tare?

| giulia283 a răspuns:

Cand ai emotii, cand ai facut sport si ai tinut mâinile sus de exemplu, cand esti obosit, cand esti deshidratat sau de la cafea etc.

| Savas10 a răspuns:

Ai consumat cafeina? Esti emotiva?