| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Dintii galbeni de la fumat, cauzeaza o gura urat mirositoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu doar dintii galbeni cauzeaza mirsul gurii, ci tutunul in sine.
Toti fumatorii au gurita miroasitoare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la fumat, substanțele din fumul de țigară impregnează toate țesuturile, mucoasele din gură. De acolo vine mirosul.

| Wr3nch a răspuns:

Dintii nu, dar daca is galbeni de la fumat e semn clar ca fumezi prea mult, si fumatul in sine duce la un miros neplacut.

| Sofer a răspuns:

Cand fumezi foloseste guma orbit. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Asta am vazut la uni fumatori ca foloseau guma pentru miros.