| gab0ru a întrebat:

Dintre Odoban si Perspirex care imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Timeea2001 a răspuns:

Perspirex

| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Ma citez din comentariul anterior al aceleiasi intrebari:
"Cred ca te refereai la Odaban nu "Odoban".
Ambele au acelasi efect impotriva transpiratiei.
Consulta un medic dermatolog, este cel mai in stare sa-ti raspunda, sau, vezi la care "raspunzi" mai bine."

Sanatate!

| gab0ru explică (pentru DraudeS):

Da am vazut ca mi.ai raspuns si iti multumesc. Dar vreau sa aud cat mai multe pareri din partea celor care au folosit aceste produse, de aceea tot repet intrebarea.

| SATIR a răspuns:

Buna, eu mi-am luat ODABAN. Si sunt foarte multumit de efect. am dat 74 de lei pe el de la o farmacie, eu ti-l recomand.

| Machiaj_Truse_1981 a răspuns:

Incearca avantajos Perspirex si te vei convinge. Il gasesti pe http://www.machiajprofesionalperspirex.com/......66681.aspx

| Alexandra555 a răspuns:

Perspirex este cu adevarat minunat, face minuni! Il au pe www.perspirex.ro si sunt happy ca il pot gasi