| anonim_4396 a întrebat:

Doare când ți se scot ațele de la o operație? Sunt 4 ațe mici. Nu are cum să doară prea tare, nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Vad ca ti s-a raspuns pe langa subiect, stai linistita ca nu doare, daca are mana usoara nu doar ca nu te doare, dar nici nu simti cand le-a extras medicul.Am avut fire in zone sensibile precum gingie si ureche cand am fost cusut si n-am simtit aproape nimic si au terminat in cateva secunde. Recuperare usoara pe mai departe!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu doare la fel ca prostia. ( nu a ta )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoaterea ațelor nu prea, spun din experiență...dar pișcă puțin.

| Jus7t a răspuns:

Am două persoane în familie ce au fost operate, nu a fost dureros deloc.