| ralubaa a întrebat:

Dor sanii dupa prima menstruatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

De obicei, la unele persoane sanii dor inainte de menstruatie.
Dar cum prima menstruatie este ceva foarte special pentru corpul tau, este posibil ca sa doara si atunci.

| SaraIsVeryBeautiful a răspuns:

De obicei, nu.

| Diapufu a răspuns:

Nu, sigur ai facut altceva

| CaraxD a răspuns:

Depinde de varsta thinking