| tinka1 a întrebat:

Doresc sa scap de barbia dubla ajutati-ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Renumita gusa. E simplu si vechi trucul: lasi capul pe spate, poti sa si pui buza de jos peste cea de sus. Faci asa de cate ori ai chef si dupa un timp dispare.

| tinka1 explică (pentru Mădă0611):

Mersi, deja am slabit si s-a dus. ^_^

1 răspuns: