| Adi199 a întrebat:

Doresc sa stiu ce cantitate de gudron/nicotina au urmatoarele marci de tigari:
- Dunhill Evoque Ivory
- Dunhill Evoque Amber
- Kent Azure Mix
- Kent Green Mix

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu crezi ca vreun producator face publice asemenea date?
Tutunul fiind tutun in fiecare, difera doar modul lor de filtrare.

Daca chiar vrei sa le vezi eficacitatea, te uiti la colorarea filtrelor tigarilor fumate.

| LPCTSTR a răspuns:

Ştii vorba aia: "Ce nu ştii, nu te afectează"?
Parcă mai bine stai dacă nu fumezi şi totodată dacă nu ştii cantitatea unuia dintre cele sutele de ingrediente din ţigări.

| Adi199 explică:

Imi dati un raspuns bun pana la urma? Nu stiti sa cititi intrebarea? Vreau cantitatea nu mi pasa de altceva