| lumy4u a întrebat:

Draga TPU, a facut cineva de aici liposuctie de orice fel? lipoaspiratie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Nu dar am o prietena care a facut la burta si pe picioare ( iubitul ei e chirurg plastic) si a avut dureri mari dupa. apoi a aratat foarte frumos dar nu a tinut regim si sport si sa ingrasat vreo 10 kg si acuma arata foarte foarte nasol.are un fel de gauri pe picioare

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Eu nu dar as incerca