| Michelle a întrebat:

Dragilor, a fost cineva la tratament la Bazna? Care este procedeul, se poate merge cu bilet de trimitere? Un nr de telefon pentru rezervare? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Găsești pe net.

| gogu220 a răspuns:

Sunt foarte bune băile din Bazna pentru multe afecţiuni reumatismale, astm, respiratorii. Biletul de trimitere de la medicul de familie este doar pentru pensionarii care vor sa ia bilete prin casa de pensii, altfel poţi merge prin orice agenţie de turism. Îţi recomand să iei bilet cu mese incluse dar şi cu diverse tratamente.

| Michelle explică (pentru gogu220):

Multumesc! Seara frumoasa!