| SSaleu20 a întrebat:

După 6 zile de la operația cu laser reflex Smiley am voie să citesc? Și să mă uit pe telefon?
Doctorul mi-a zis la controlul de a doua zi că pot sa privesc la televizor și să stau în casa cu becul aprins fara ochelari de soare, dar am uitat sa îl întreb după cât timp pot sta și pe telefon și să citesc.
Mulțumesc. Oricum peste 2 zile o să mă duc iar la control și îl intreb

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Degeaba ne intrebi pe noi.

| Donsavas a răspuns:

Il întrebi la următorul control!