| Anca8080 a întrebat:

Dupa ce alerg ma doare umarul sau dupa ce am alergat un timp si inca alerg, la fel ma doare. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate ai facut o intindere la brat si te doare la miscare. Incearca sa stai linistit cu mana respectiva 3-4 zile si daca durerea persista mergi sa-ti faci un control.

| Anca8080 explică (pentru Adry05):

Ma doare asa de cand ma stiu.

| Adry05 a răspuns (pentru Anca8080):

Atunci ai fost la doctor? Ar fi bine sa mergi.

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil în trecut te-ai lovit la umăr și acum se resimte.