| Ruxy12345610 a întrebat:

După ce v-ati scos măselele de minte ati observat ceva modificări ale feței?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sincer nu vad cum ar putea modifica fata maselile de minte care sunt pozitionate cel mai in spate dintre toti dintii.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Depinde și de poziționarea acelor măsele. Dacă sunt probleme atunci trebuie ambele de sus sau de jos scoase, chiar dacă nu dau probleme! Numai bine!