| Carmen a întrebat:

Durerile de sani pot fi cauzate de lipsa de sex?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in nici un caz. Pot fi cauzate de o dereglare hormonala, dar abstinenta sexuala NU determina nici o dereglare de nici un fel.

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu, e o tampenie...

| Girldxx a răspuns:

Daca tu crezi ca duci lipsa.

| ZoZoHeart a răspuns:

Nu. Nu. Nu. (hrrr, robotzel prost cu majusculele lui)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta da intrebare, nu este din cauza aceea(ori cum mai bine du-te la un medic si un pshiolog), daca simti nevoia de sex, in subconstientul tau te macina ceva despre sex, asta te-a dus cu gandul la concluzia ta. Ma-m uitat la raspunsurile tale castigatoare, tu dai sfaturi in dragoste, daca simti nevoia de un prieten de nu-ti faci unul? crezi ca va cadea din cer? trebuie sa le dai si tu de intels ca vrei, degeaba faci pe indiferenta si esti incapatanata.

| Carmen explică (pentru anonim_4396):

Am prieten, insa nu vreau sa ma grabesc happy

| VonStauffenberg a răspuns:

Nici o sansa sa fie din cauza aia. poate din cauza unei lovituri sau poate din cine stie ce alta cauza.pe noi nu ne dor testiculele din cauza lipsei de sex laughing.eu iti recomand sa te duci la medic daca durerile continua si nu dispar. funda happy

| iralu a răspuns:

Nu, pot fi cauzate de faptul ca esti se apropie zilele delicatelaughing sau poate te-ai lovit, sau doamne fereste nodul la san, dar acela il simti prin palparehappy