| Aoxkajcjw a întrebat:

E adevarat ca daca imi fac albire dintii imi vor fi albi doar pentru 1 sapt sau putin timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Radu2814 a răspuns:

Nu este adevarat! Doar ca un prin procesul de albire dintii vor pierde un strat de protectie...

| Aoxkajcjw explică (pentru Radu2814):

Esti sigur? sau din auzite.ti-a zis vreun stomatolog?

| Alexia2550 a răspuns:

Nu e pentru o saptamana. Dar dupa un an sau doi o sa se mai ingalbeneasca putin. Evita cafeaua.