| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

E adevarat ca daca iti pui dorinte in gand, se indeplinesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu e suficient să ţi le pui în gând, trebuie să şi munceşti şi să lupţi pentru dorinţele tale.

Înafară de meteoriţi, nimic nu pică din cer!

| Live4Ride a răspuns:

Da. depinde de ce dorinte iti pui si daca faci si tu ceva sa se indeplineasca! universul lucreaza pentru ati indeplini dorintele! trebuie sa si crezi in ele si sa se poata indeplini! daca iti doresti sa te teleportezi nu cred ca vei putea. sau daca iti doresti sa joci la loto dar tu nu ai pus niciodata un bilet la loto, iar cred ca nu se va indeplini. Cauta pe net. Este vorba despre puterea gandului / puterea indeplinirii dorintelor prin puterea gandului!

Corpul uman este incredibil de complex si fara sa realizezi dar prin gand iti auto impui niste chestii gen : daca te gandesti ca te vei imbolnavi de o anumita boala pana la urma se va intampla. Gandurile negative iti fac rau. Exista energie vie chiar si in gandurile noastre! Citeste despre asta, este foarte interesant si vei putea sa iti schimbi starea in bine prin gandire pozitiva!

| AssoX a răspuns:

Evident ca e adevarat...De exemplu eu stau chiar acum cu leul meu, Tiger, in sufragerie pe tronul ala din game of thrones

| Alexhelpmepls a răspuns:

Nu e adevarat.

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Alexhelpmepls):

Fuuu! Ce bine! Am vazut la TV ca cica daca iti pui dorinte in gand sau in "gura mare" se indeplinesc...se pare ca e facatura ...CRED