| TudorFox a întrebat:

E adevarat ca daca stai bine cu tensiunea si ai probleme de potenta ai ceva psihic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Potența are cauze multiple, așa că nu se poate răspunde așa, dacă x atunci y.

| Andreeush a răspuns:

Nu!

| Donsavas a răspuns:

Ba da, se poate ca potenta ta sa fie afectată de dispoziție sau o stare afectivă proasta. Medicamentele psihiatrice nu se prescriu doar cand ai probleme emotionale si de gândire ci si pentru potenta. Consulta un psihiatru, el stie mai bine cum esti, după ce te vede!

| Stropdeploaie a răspuns:

Ai auzit tu ceva, dar nu i chiar asa! Intr-adevar daca esti sub o depresie s au o suparare ceva de genul.Este posibil sa nu ti mai poti controla erectia la un nivel bun!

Răspuns utilizator avertizat
| Ezic a răspuns:

Nu, bolile pshice sunt cauzate dese ori de malformatii, traume etc.