| king5151 a întrebat:

E adevarat ca de maine nu se mai poarta masca in interior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea! Sa asteptam pana maine pe la pranz sa vedem ce spune "guwerner-ul".hee hee

| darrio2007 a răspuns:

Nu, doar in exterior. Alte lamuriri poate aflam mai tarziu.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Nu ca acum ar lua cineva in serios masura asta...

| sierra1 a răspuns:

La ora la care vorbim (scriem), NU e adevărat!

| mihai69 a răspuns:

Încă nu.

| gabicoo a răspuns:

Lasă că fac ăștia legea situației de criză și vor da jos milităria din pod! Tu te plângi de mască? Stai sa vezi cum va fi în armată!

| king5151 explică (pentru gabicoo):

Cine se plange de masca?

| gabicoo a răspuns (pentru king5151):

Văd că tu te plângi! Ai uitat deja ce întrebare ai pus?

| king5151 explică (pentru gabicoo):

Probabil ai 60 de ani si ai intrat pe site-ul asta sa cauti cearta, pune-ti vere ochelarii aia daca nu vezi bine, am intrebat daca se mai poarta masca nu m-am plans

| gabicoo a răspuns (pentru king5151):

Atunci poartă masca și nu te mai lamenta ca o fată bătrână!

| Lukasssz a răspuns:

In exterior, dar eu oricum nu o purtam.

| Yuoia a răspuns:

Nu e adevarat.
Doar in exterior nu se mai poarta.

| SingleForOne a răspuns:

Te trezesti peste doua saptamani ca le porti din nou.

Răspuns utilizator avertizat