| Xenia16 a întrebat:

E adevarat ca dimineata poti retine cel mai usor lectiile pentru scoala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foarte adevarat, la mine a functionat de fiecare data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o alimentatie sanatoasa si te hranesti la timp retii oricand lectiile, succes! thumbs up

| BTWIN a răspuns:

Depinde acum si de tine ...se zice ca dimineata pentru ca atunci ai mintea limpede si nu esti stresat cu tot felul si retii mai usor...cel mai bun interval de dimineata pentru a invata e 9-11, 11:30

| BeetweenUs a răspuns:

Eu la scoala am un program destul de fain, incep orele la 11 fara 5 si termin la 4 jum, si sincer dimineata imi este mult mai usor sa repet ce am incercat seara trecuta, am mai multe idei.