| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa mananci paine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu prea. Mi-am dat seama cand am lucrat la pizza. O zi da, una nu, de la 9-22. Mincam aproape doar pizza, ma saturam in ziua de lucru, si in cealalta abia de mincam, asa ca am consumat piine foarte putina. Si, dat fiind ca aluatul de pizza era curat, am simtit la stomac si celelalte ca piinea nu imi facea tocmai bine. Si cand am inceput sa maninc din nou piine, din nou nu m-am mai simtit asa lejer.

| mgtow a răspuns:

La ocazie

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

E bine ca e ieftina si umple stomacul. E si mai bine sa mananci friptura, da costa mai mult.

| octav005 a răspuns:

Da este bine, ca altfel nu iti tine de foame. dar in cantitati moderate

Răspuns utilizator avertizat
| Luizaaa a răspuns:

Da este bine sa mananci paine, dar doar o felie la masa si preferabil paine cu seminte, integrala. Eu de mica nu prea mananc paine, decat rar.