| AvalohAlyn a întrebat:

E bun Maxi Mag? Cine a mai luat? Cum v-ati simtit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Da, eu am luat vreo 2 saptamani, apoi nu m-am mai tinut de el. Tu ia vreo 30 zile apoi fa pauza putin. Pe mine m-a ajutat, nu ma mai simt obosita, e o diferenta enorma.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Efectele date difera de la om la om.
Incearca tu mai intai si dupa poti cere si alte opinii.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E destul de bun ajuta mult.