| AvalohAlyn a întrebat:

E bun Neuro Optimizerul pentru memorie si concentrare? L-a incercat cineva? Cum v-ati simtit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| b4stefa a răspuns:

Lua o colega in clasa a 12-a dar n-a prea ajutat-o, din contra, avea senzatia ca-i plina de energie dar in fapt nu facea nimic productiv, nici nu mai putea sa adoarma, era ca un zombi,
sfatul meu este sa dormi devreme 9-10 seara si sa nu folosesti mobilul, laptopul etc. dupa ce se intuneca.Asta te va ajuta sa ai,, mintea limpede,, adica, creierul tau va fi odihnit si gata sa asimileze informatia.Este o metoda super benefica din toate punctele de vedere.In special pentru sanatatea ta.
Spor la invatat!