| AvalohAlyn a întrebat:

E bun uleiul de peste?(Omega 3)

Cine a mai luat? Cum v-ati simtit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Salut! Pentru tulburarile de dispozitie severe, lipsa atentiei din cauza stresului care poate lasa urmari si asa pot fi prevenite. In principiu, pentru si mai ales pentru sanatatea cerebrala, suplimentarea cu omega 3 s-a dovedit a fi benefica.
Se recomanda consumul din surse naturale si sigure, nu din suplimente farmaceutice.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru mine e foarte bun.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Este folosit ca supliment mai mult, daca ti-a fost recomandat ia-l, daca nu, nu este cazul.Am luat eu acum vreo 5 ani pentru vreo luna, eram foarte slabit, de aceea mi-a fost recomandat, nu a fost cine stie ce...