| jhon921 a întrebat:

E cineva din Baia Mare si mi-ar putea recomanda un medic stomatolog ce face lucrari pe baza de zirconiu si sa nu fie neaparat o clinica(acolo preturile au ceva extra)? Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PitR a răspuns:

Lucrarile la dinti e bine sa le faci la un medic cu recomandare de la cunoscuti de multi ani. Dintii nu mai cresc, iar daca ti-i lucreaza cineva ieftin, o sa te coste scump sa-i repari(ce s-o mai putea repara). Eu de ex merg la un stomatolog la cca 200 de km de unde locuiesc. O data la 6-12 luni. Dar stiu ca-i bun si am lucrari facute de el de peste 10 ani.