| anonim_4396 a întrebat:

E buna cartea "Antreneaza-ti creierul " de Dr.Joe Dispenza? Dar Medicina povestita despre inima ta de Dr.Vasi Radulescu? Te învăța lucruri interesante despre creier? A doua te învață despre inima? Cine a citit cartile v-au ajutat? De la un timp mă atrag Neurostiintele cat de cat dar și cardiologia.Creierul e un organ fascinant ca și inima de altfel, poate cele mai fascinante organe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Buna! Eu am citit-o acum un an și pot spune ca nu este atât de minunata, adică am învățat câteva lucruri dar mi s-e pare ca sunt explicate intr-o maniera greu de înțeles și întortocheată. Probabil este recomandata și pentru o anumită grupa de varsta și poate eu când am citit-o la 12 ani ( pentru ca voiam sa profesez ca doctor pe atunci ) nu am înțeles-o.