| AnatoliyMikhailov a întrebat:

E in regula sa fumezi cu branula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i ok sa fumezi nimic, indiferent de tubul cu care i faci, ca ce-i toxic de fapt este substanta chimica sau nicotina pe care le inspiri in plamani, fiindca acelea iti provoaca gauri in plamani si ulterior moartea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Încearcă să vezi cum e.

| Donsavas a răspuns:

Chiar deloc! Poti sa faci provoci o sangerare

| Swae a răspuns:

Poti daca nu fumezi prin ea

| Liviu322 a răspuns:

Nu are nimic