| AvalohAlyn a întrebat:

E mult daca iau 500 mg magneziu zilnic? Ar trebui sa iau doar 250 mg? Pentru depresie si anxietate pe langa tratamentul dat de medic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Eu stiam ca poti sa te intoxici de la prea mult consum a unei anumite vitamine. Incearca sa iei daca simti si asa din cand in cand. Vitaminele le iei si din mancare, asa ca s-ar putea sa cam pulsezi vitamine in tine degeaba, si asta poate dauna.