| SUTEUCLAUDIU a întrebat:

E normal ca la 12 ani sa am 1.76 cm (înăltime)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Da

| Crescent a răspuns:

O sa fii doar o persoana foarte inalta

| FantasyBoy a răspuns:

Esti cam inalt, dar nu e neaparat o problema.

| Popa482 a răspuns:

Da, mai ales dacă ai părinții/ bunicii mai înalți și nu ai fost in trecut scund, e normal.

| SUTEUCLAUDIU explică (pentru Popa482):

Asta ziceam că e ciudat sa fiu eu cel mai înalt din familie