| IdkIdkNume a întrebat:

E normal daca dupa ce am urinat sa mi se fi desfundat urechile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu ai urinat de mult si aveai urina si in urechi. Glumesc. Nu am auzit de asa ceva. Cred ca te plictiseai cand ai postat aici.

| aaanamariaaa a răspuns:

Dacă te ai forțat, probabil. Încearcă sa te ții de nas și sa ții gura închisă și sa sufli ușor și asa ti se vor desfunda.

| Kiwi2023 a răspuns:

Nu prea e normal, n-am mai auzit pana acum laughing