| dariusdarius a întrebat:

E normal sa am penisul de 1 cm si ceva cand nu e sculat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Ohaio! depinde cati ani ai :pwinking daca` ai de la vreo 11 ani hai maxim 12 ani in jos e bine tongue. Daca nu vezi tu ce faci mergi la un medic ma rog... sper ca te-am ajutat big grin Koniki Wa tongue.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Penisul nu se masoara in stare flasca.

| GEORGE a răspuns:

Depinde de fiecare om. cred ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in erectie e de doi metri smug?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da super, bateti joc laughing

| chakuza a răspuns:

Nu e deloc normal.Cati ani ai?

| George2000_6958 a răspuns:

Nu esti inpotent laughing)).

| eusix a răspuns:

Nubig grin