| Violeta_Ştefania_2002 a întrebat:

E normal sa ma doara sub burta(mai rau in partea stanga) cand tuşesc?
Sunt racita iar de cateva zile au aparut si durerile sub burta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te doare mai rău În momentul în care tușești, e de la tuse cel mai probabil. Eu am mai pățit.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Posibil să fii răcită la ovare.

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Nu, nu este normal, cred ca ai racit, ar trebui sa te duci la medicul de familie!
Incearca sa iei ceva de raceala, dar mergi la medic, sa nu iti fie frica! Curaj si sanatate!

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Probabil s-a inflamat vreun muschi din cauza tusei. Daca durerea persista fugi la un medic.

| Saveluc a răspuns:

Ar fi de preferabil sa mergi la un Medic specialist.

| LadyDee89 a răspuns:

Pfff...daca esti fata, sa vezi ce dureri de burta/sani o sa ai din senin laughing Poate de la tuse ti se trage, poate ai vreun ovar inflamat, poate trebuie sa iti vina menstra!