| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa stai pur si simplu si sa ti se zbata un muschi? Imi tresare un muschi de pe spate o data la cateva secunde si nu stiu ce sa fac sa se linisteasca. Nu pot sa dorm.
Azi am depus mult efort fizic, are vreo legatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

IN cazuri mai rare da este.

| Lostlyric a răspuns:

Da, e normal. Si mie mi se mai zbate cateodata un ochi cand vad anumite raspunsuri pe TPU.
Lasand gluma la o parte, da. De la un efort intens, mai apar si simptome de genul acesta. Sau, daca treci printr-o perioada de stres, poate fi un tic temporar. O sa dispara asa cum a aparut. De la sine.

| Piercing a răspuns:

Este ceva normal, mai ales dacă ai depus efort fizic. Musculatura corporală ți se mărește.