| Bogdannn2004 a întrebat:

E ok meniul sa dau jos cateva kilograme adica 2-4 pe luna sau mai trebuie sa adaug ceva?
Mic dejun.:Terci de ovaz cu 2 oua fierte.
Gustare1; un fruct.
Pranztongueiept de pui fiert cu spaghete integrale vreo 50g.
Gustare2-un fruct.
Cina un iaurt cu salata de rosii si un mar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Si cu meniul asta stai in pat si nu faci nimic, nu? Sau vrei sa mai si umbli ca omu' pe ici-colo si sa faci diverse chestii?

| Bogdannn2004 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu inteleg ce vrei sa zici.

| aXy99 a răspuns (pentru Bogdannn2004):

Vrea sa zica urmatorul lucru:
DEFICITUL CALORIC E PREA MARE!

| laurentiutirei a răspuns:

Este o ideile proasta sa mănânci doar acel meniu!
1. Câte kg ai vârsta înălțime? ca sa slăbești trebui sa ți corpul in deficit caloric cu - 200-300 din calorile de menținere happy
Încearcă aplicație myfitnesspa și poți scana produsele pe care le cumperi happy etc succes